Wizja
Willa Kaskada - tabliczka

Wizją Kaskada Comfort Villa jest stworzeniemiejsca, w którym dbanie o dobre życie jest naturalne, w którym można odpocząć od pracy i w którym praca jest przyjemnością. Zbudowanie domu, w którym poznaje się ludzi, z którymi chce się spędzać czas i miejsca, do którego chce się wracać by czerpać siłę.

Misja Kaskady
Willa Kaskada

Misją zespołu Kaskada Comfort Villa jest dbanie o komfort i satysfakcję naszych Gości, stworzenie unikalnej atmosfery zbudowanej na trosce, by nasi goście cieszyli się beztroskim dobrym czasemspędzanym nad bałtyckim wybrzeżem. Budowanie usługi turystycznej opartej na poszanowaniu elitarnej tradycji Jastrzębiej Góry, czerpanie z tradycji kaszubskiej, rybackiej i wykorzystywanie możliwości ekologicznego, zdrowego odżywiania i aktywnego wypoczynku, jakie daje Morze Bałtyckie, Zatoka Pucka, Półwysep Helski i okoliczne lasy i jeziora.

Staramy się, aby dbałość o najwyższą jakość, funkcjonalność i ekologię dawała poczucie komfortu i tworzyła przestrzeń do wypoczynku dla wymagających gości. W tworzeniu naszej oferty szczególne staranie przykładamy do zbudowania kompletnej usługi dla rodzin z dziećmi.

Wartości zespołu kaskady
Pogoda ducha

Kochamy życie, ludzi i przyrodę – staramy się swym entuzjazmem i dobrą energią wypełnić przestrzeń wokół nas.

Szacunek dla gości i troska

Aby czas spędzony u nas był dobrym czasem, staramy się aby każdym działaniu troszczyć się okomfort i satysfakcję Gości. Nasi Goście nie stoją w korkach, bo troszczymy się o nich już od chwili, gdy do nas wyjeżdżają, planujemy i rekomendujemy najlepszą w danym czasie trasę przejazdu.

Rzetelność i kreatywność

Szukamy, sprawdzamy i wybieramy w okolicy najlepsze oferty restauracji, usług turystycznych i rekreacyjnych, i tylko te najlepsze polecamy naszym gościom.

Otwartość i gotowość do pomocy

Nie ma problemów i pomysłów, w których nie podjęlibyśmy działań aby pomóc naszym Gościom, nieustanie pracujemy nad rozwojem naszych usług.

Kultura osobista i dyskrecja

W każdym działaniu dbamy o to, aby dostosować się do indywidualnych oczekiwań Gości, jednocześnie nie jesteśmy uciążliwi, zachowujemy właściwy dstans, jakiego oczekuje nasz gość.

Jakość świadczonych usług

Nieustanne doskonalenie usług dla gości, myślenie i szukanie obszarów, w których moglibyśmy zachwycić naszych gości dbałością o detale składające się na satysfakcję czerpaną z pobytu nad Bałtykiem.

Nowoczesność i tradycja

Jesteśmy otwarci na innowacje w naszym działaniu, ale szanujemy tradycję i kulturę Polski i regionu, w którym działamy.