Pięć gwiazdek (jeśli chodzi o jakość serwowanych dań). Szefem kuchni jest Jurek, prawdziwy mistrz i artysta. Niewielu znam ludzi, którzy nie wydają mi się nieskromni, gdy mówią o swojej pracy; stworzyłem. Gdy Jurek mówi tak o swoich potrawach to naprawdę jest to adekwatne zastosowanie słowa. Doskonała obsługa, polecam obiad (dań, nie polecę – całe menu warte uwagi) w restauracji, a po obiedzie kawą w kawiarni. Zamek w Krokowej to 700 letnia siedziba jednej z najstarszych rodzin kaszubskich. Obecnie znajduje się tu polsko-niemiecka fundacja Europejskie Spotkania Kaszubskie. Zamek położony jest na wyspie otoczonej fosą, która oplata ośmiohektarowy, XVII wieczny park. Będąc w Krokowej, warto obejrzec cały zamek, szczególnie zaś salę pamięci, która na przykładzie rodziny Grafa pokazuje złożone losy ludzi pogranicza.

Smażalnia w porcie w Chałupach

Dobra ryba z patelni i wędzona. Miejsce obowiązkowe z łodzi, dobre podejście do portu.

Smażalnia w porcie w Pucku

Urokliwe, miejsce na kaszubską rybę w starym małym porcie rybackim> nad nami gotycki kościół i stara zabudowa ubogiego portu.

Restauracja w porcie jachtowym w Pucku

Miejscówka super, widok rekompensuje ryzyko związane z obsługą.

Urokliwe miejsce, na trasie wycieczki łodzią, neogotycki pałać w parku na wzgórzu nad zatoką. Park pełen starodrzewia, kawa na tarasie doskonale urozmaici spacer łodzią po Zatoce Puckiej.

Dom Whisky w Jastrzębiej Górze – wspólny właściciel z Barem Max i ta sama emanacja jakości i dążenia do perfekcji, będąc w okolicy obowiązkowo odwiedzić i zaniemówić stając przed wyborem z kilku tysiącu gatunków whisky i kilkudziesięciu gatunków cygar.

Polecam, to miejsce gdzie zaskoczy nas artystyczne podejście do drinków. Bezkompromisowe dążenie do najwyższej jakości, kilku do barze przeszkolonych tryskających entuzjazmem barmanów wyczaruje Państwu wyjątkowe cocktaile z świeżych egzotycznych i zawsze najwyższej jakości owoców. Ten bar to jedyna chyba przykład kiedy pomysłowość, pracowitość i dążenie do perfekcji zaowocowało marką, która wyszła z Jastrzębiej góry na świat, kolejne takie bary możecie Państwo znaleźć w Warszawie na Kruczej i w Sopocie na Monciaku, czyli prime zone, – bo te cocktaile zaskoczą najbardziej wyżartych światowców z Florydy czy Copa Cabana.